به سامانه حسابداري شخصي، آنلاين و رایگان حساب بيست خوش آمديد
کد شامد: 1-1-686358-65-4-4
ثبت نام

 
 
 
پيام پيغامگير تلفن| اينترنت 2012|چكهاي برگشتي ( این صفحه 3682 مرتبه بازدید شده است )

آنچه در اين شماره مي خوانيد :

حساب بيست

پيـغام گير تلفن برخي شاعـران ايـراني !

شايد اين مقاله خيلي هم نسبتي با حسابداري شخصي نداشته باشد اما ارزش خواندن و پي بردن به ذوق ايراني را دارد.

زنگ زدن توي اين روزها فقط براي مسائل كاري نيست و در اكثر مواقع از سر دلتنگيه و به نوعي ياد كردن از دوستان و رفقا به حساب مياد. هرچند بعضي وقت ها با صداي پيغام گير مواجه مي شيم كه ميگه : لطفا پس از شنيدن صداي بوق پيغام خود را بگذاريد ... اما تا حالا هيچ فكر كرديد اگه زمان شاعراي قديمي تلفن و پيغام گير وجود داشت، شاعرا واسه پيغام گيرشون چه متني رو ميذاشتن؟! هرچند اين مطلب براي خيلي از شما دوستان شايد چيز جديدي نباشه ولي مرور دوباره اش هم خالي از لطف نيست.

(براي خواندن ادامه اين مطلب اينجا را كليك كنيد)

اينترنت 2012 بر اساس آمار و ارقام

گستردگي اينترنت امروزه به ابعادي دست يافته است كه آوردن آن بصورت خلاصه و در يك پاراگراف امري ناممكن است اما اگر علاقه مند به دانستن آمار بكارگيري اينترنت و تلفن هاي همراه در سال 2012 هستيد مي توانيد آمار مختلفي را در ادامه اين خبر بدست آوريد

(براي خواندن ادامه اين مطلب اينجا را كليك كنيد)

پيشنهاد يك راه حل براي چكهاي بي محل و برگشتي :

در سامانه حساب بيست بخشي بعنوان چكهاي برگشتي ايجاد شده است. با استفاده از اين بخش شركتها، اشخاص و بخشهاي مختلف مي توانند مشاركت نموده و كليه چكهاي برگشتي خود را در آن منعكس نمايند به اين ترتيب نوعي ارزش افزوده اينترنتي ايجاد شده و پس از مدتي ميتوان از اين بانك اطلاعاتي براي كسب اطللاعات در مورد چك هائي كه از مشتران دريافت مي كنيد بهره ببريد. اين خدمات رايگان بوده و نوعي مشاركت بمنظور كنترل يك مقوله اجتماعي قلمداد مي گردد.

(براي خواندن ادامه اين مطلب اينجا را كليك كنيد)

 

 

 

 

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید