به سامانه حسابداري شخصي، آنلاين و رایگان حساب بيست خوش آمديد
کد شامد: 1-1-686358-65-4-4
ثبت نام

 
 
 
بهبود جايگاه صفحه در موتورهاي جستجو ( این صفحه 4169 مرتبه بازدید شده است )

يك تجربه براي بهبود جايگاه صفحه  در موتورهاي جستجو : نام مناسب انتخاب كنيد

حساب بيست : سامانه حسابداري شخصي

 

اگر شما صحب يك سايت يا حتي يك صفحه اطلاعات بر روي اينترنت هستيد و مي خواهيد تا جايگاه آنرا در نتيجه جستجوي موتورهاي مختلف جستجو از حمله موترو جستجو گر گوگل ارتقاء داده و به صفحه اول حتي به رتبه الو برسانيد، حداقل به اين نكته توجه كنيد : براي هر صفحه نام مناسب انتخاب كنيد تا حاصل زحمات شما محصولي نا مناسب نداشته باشد.

توضح صورت مسئله :

در سامانه حساب بيست بخشي به عنوان ليست آرزوها وجود دارد كه كاربران و اعضاء سايت مي توانند آرزوهاي خود را در آن درج نموده و پس از محقق شدن هر آرزو تاريخ تحقق آنرا ثبت كنند و به فاصله آرزو نمودن تا به واقعيت تبديل شدن آرزو دقت نموده و از آثار مثبت آن بهره مند شوند.

هنگام كد نويسي بخشهاي مختلف سامانه نامگذاري مي شود و خيلي بخشها هم از نامهاي مشترك استفاده مي كنند. در اين بين صفحات داخلي "ليست آرزوها" با آنچه در اختيار موتورهاي جستجو قرار مي گيرد، سهوا به يك نام ناميده شده اند.

اكنون با گذشت قريب به 3 ماه از كار سامانه و كسب جايگاه كم و بيش مناسب، ملاحظه مي شود كه آرزوها در موتورهاي جستجو رتبه گرفته اما به عنوان "پرونده آرزو ها" معروف شده است.

و اصل مشكل از اينجا ناشي مي شود كه عموما جستجو ها بر روي كلماتي مانند آرزوها و يا ليست آرزوها دور مي زند و به ندرت كسي به دنبال "پرونده آرزوها " خواهد بود. در نتيجه اين صفحه شانس كمتري براي پيدا شدن توسط كاربران اينترنت پيدا خواهد نمود.

جبران اين خطا كار پيچيده اي نيست اما زمان سپري شده قابل جبران نخواهد بود

نتيجه گيري :

در هر صفحه اين نكات را رعايت كنيد

  1. در هر صفحه حتما يك عنوان <h1><h1\> داشته باشيد
  2. ترجيحا در هر صفحه تنها يك عنوان با اين مشخصات داشته باشيد
  3. نام و عنوان مورد نظر را دقيق و درست انتخاب كنيد . موتورهاي جسجو براي عنوان صفحه و تيتر ارزش زيادي قائل مي شوند

پي نوشت :

به تازگي در ليست آروزهاي سامانه حساب بيست اين امكان افزوده شده است تا بتوانيد آرزوي خود را ثبت و آنرا براي آمين بازديد كنندگان فعال كنيد

به اين ترتيب بازديد كنندگان از سامانه حساب بيست مي توانند آرزوهاي شما را ملاحظه نموده و براي تحقق آن دعاي خير كرده "آمين" بگويند و همچنين با تحقق هر آرزو در شادي شما نيز شريك شوند.

عضويت در سامانه حساب بيست رايگان مي باشد. اين سامانه براي حسابداري شخصي آنلاين به زبان فارسي در اختيار شما قرارداده شده است.

 

حساب بيست : بهبود جايگاه صفحه در موتورهاي جستجو

 

 

 

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید