به سامانه حسابداري شخصي، آنلاين و رایگان حساب بيست خوش آمديد
کد شامد: 1-1-686358-65-4-4
ثبت نام

 
 
 
لیست آروزها: قدرت حیرت انگیز احساسات ( این صفحه 5359 مرتبه بازدید شده است )

لیست آروزها

قدرت حیرت انگیز احساسات :

در این قسمت در مورد مهار کردن قدرت احساسات و فعال کردن قانون جاذبه بحث می کنیم 

لیست آرزو ها - حساب بیست

 یکی از قدرتمندترین عقاید در مورد قانون جاذبه تمرکز بروی احساسات بعنوان شیوه اصلی تجربه دنیای پیرامونمان است , آموز های قانون جاذبه اغلب مربوط به سیستم راهنمای حسی ما می باشند احساسات ما بر مبنای سیستم راهنمای حسی ما عمل می کنند .در دنیا تنها دو احساس بصورت کلی وجود دارد یا احساس خوب و یا احساس بد  . وقتی به موضوعی فکر می کنیم یا در موقعیتی قرار می گیریم که باعث بوجود آوردن احساس بد یا منفی مثل عصبانیت , کلافگی و امثالهم می شود ما از منبع انرژیمان قطع شده ایم و بر طبق قانون جاذبه چیزهایی را به زندگی مان جذب می کنیم که نمی خواهیم بر طبق همین قانون هر چه شدت احساسات بیشتر باشند به همان نسبت چیزهای بدتری را به زندگی مان جذب می کنیم یا رویدادهایی را که نمی خواهیم برایمان رخ می دهند و دقیقا عکس این مطلب نیز صادق است . پس اگر ما دائما توجه مان را به احساساتمان جلب کنیم براحتی می توانیم کنترل این فرآیند را در دست بگیریم . یکی از مهمترین آموزه های قانون جاذبه اهمیت احساسات در رسیدن به آرزوها و اینکه احساس کنیم الان آنرا داریم می باشد .

 پس تصویر و احساسات هسته قانون جاذبه می باشند:

 اولین قدم این است که قادر باشیم تصویری از چیزی که می خواهیم را در ذهنمان ایجاد کنیم و آنرا در ذهنمان نگاه داریم و بروی آن تمرکز کنیم البته بنظر آسان می رسد اما برای اینکه بتوانیم آن تصویر را بدون آشفتگی ذهنی در ذهنمان نگاه داریم و برویش تمرکز کنیم احتیاج باندکی تمرین و خلوت داریم شما می توانید کنترل ذهنتان را در دست بگیرید و از قدرت تمر کزتان استفاده  کنید اما بدانید که داشتن تصاویر دقیق و  با جزئیات تنها بخشی از از فرآیند کلی است .احساس شما بستگی مستقیم به تصویر ذهنی تان دارد که تا چه حدودی به واقعیت نزدیک تر است مثلا وقتی رویایی خوب در ذهنتان دارید اما احساس خوبی در آن مورد ندارید کائنات طبق احساستان به شما پاسخ می دهد نه تصویر آن ولی برعکس اگر شما احساس خوبی درباره پنداره تان داشته باشید سپس کائنات هر آنچه را که می خواهید به سمت شما جذب خواهد کرد حتی در مواقعی بهتر از آن را به شما می دهد، اگر مضطرب یا بی حوصله باشید شاید باز هم آنرا بدست آورید اما در مدت زمان بیشتری.

 اگر وقتتان را صرف تجسم بروی اهدافتان و تمرکز بروی احساساتتان نمائید بطوریکه انگار آنها تکمیل شده اند و واقعیت دارند آنرا بیهوده تلف نکرده اید .

 سعی کنید جزئیات زیادی در مورد چیزی که می خواهید به زندگی تان جذب کنید را تجسم نمائید .

 واقعا جالب است تصور کنید کاتالوگی از کائنات دارید و می توانید هر آنچه را که می خواهید از این کاتالوگ انتخاب نمائید کافی است ورق بزنید و تصمیم بگیرید که من دوست دارم این تجربه را داشته باشم و یا اینکه با این شخص ملاقات کنم  کافی است به کائنات سفارش بدهید و کائنات شما را به آن می رساند .

 وقتی تصاویر دقیق و جامع از چیزی که می خواهید را با احساسات اسرار آمیزتان ترکیب نمائید کائنات آن تصویر را قبول کرده و شروع به ارسال اشیاء , افراد و فرصت ها به زندگی شما می کند تا شما را در داشتن چیزهایی که می خواهید حمایت نماید یا حتی چیزهایی بهتر از آنچه می خواهید را به شما بدهد .

 چطور می توان لیست آرزوهایی تاثیر گزار نوشت :

 لیست نیات یا آرزو هسته نرم افزار راز و یکی از قدرتمندترین ابزار برای تحقق قانون جاذبه می باشد , این لیست شامل تمام چیزهایی که شما قصد دارید یا امید دارید که به ناحیه ای بخصوص از زندگی تان وارد شود می باشد . برای هر ناحیه از زندگی تان شما لیست جداگانه ای دارید مثلا 

لیست هایی برای پول و ثروت , روابط ایده آل , معنویت . امثالهم خواهید داشت .

 اولین قدم برای فعال کردن قانون جاذبه طلب کردن و ایجاد فرمانی برای کائنات می باشد اجازه بدهید کائنات دقیقا بداند که شما چه می خواهید .

تصور کنید عصایی جادویی دارید چه آرزوهایی دارید که می خواهید به شما ببخشد ؟

چه  چیزهایی را می خواهید وارد یک ناحیه بخصوص از زندگی تان نمائید ؟

برای مثال لیست مربوط به پروژه پول می تواند اینچنین باشد :

 یک کیف پر از پول.

 پول از منابعی که انتظارش را ندارم به سمت من می آید.

 من اغلب اوقات برنده جوایز بانکی می شوم .

 من همیشه 10 % از پولم را پس انداز می کنم و 10% آنرا می بخشم .

همانطور که ملاحضه می کنید این لیست شامل تمام چیزهایی که آرزو دارم از لحاظ مالی برایم اتفاق بیافتد است، از فکر های بزرگ نهراسید  ؛ افکار هیچ محدودیتی ندارند . کائنات دقیقا می خواهد بداند که شما چه چیزی را طلب می کنید باید باور داشته باشید که برایتان امکان پذیر است و فقط آنرا طلب کنید .

 اگر شما لیستی از چیزهایی را که می خواهید و لیستی از چیزهایی را که نمی خواهید تهیه نمائید متوجه می شوید که لیست دوم بسیار قدرتمند است این یک عادت ذهنی بیش نیست که به باطن و درون شما مربوط می شود و مانع آن می شو د که دقیقا بدانید که چه می خواهید از تمرین زیر می توانید برای تهیه لیستی قدرتمند استفاده نمائید .

لیستی از چیزهایی را که نمی خواهید وارد یک ناحیه بخصوص از زندگی تان شود را تهیه نمائید مانند :

" من نمی خواهم کارم کشمکش داشته باشد " سپس آنرا معکوس کنید " من می خواهم کارم راحت و بدون زحمت باشد "

وقتی لیست تان کامل شد هر یک از آنها را وارد یک ردیف جداگانه نمایید و اینکار را تا اتمام لیست ادامه بدهید ممکن است بعدها موارد جدیدی به ذهنتان خطور کند می توانید براحتی آنها را به لیست اضافه یا مواردی را از لیست حذف نمائید پس نگران چیزی نباشید ؛ همیشه قادر به ویرایش لیست خواهید بود .

 نیات مانند خطوط تلفن یا موبایل می باشند وقتی واقعا بدانیم که چه می خواهیم آنها شروع به ارسال سیگنال هایی به سرتاسر کائنات می کنند تا اشخاص و فرصت ها را به زندگی تان جذب کنند .وقتی این تمرین ساده را کامل کنید شروع به تجربه کردن اثرات قدرتمند قانون جاذبه در زندگی تان می کنید , داشتن آرزوهایی شفاف و با جزئیات به شما در آشکار سازی رویاهایتان کمک می کند .

 شرح جزئیات آرزو :

 چشمانتان را ببندید و سعی کنید آنرا با تمام جزئیات در ذهنتان تصویر نمائید و شرح بدهید که واقعا آن چیز چطور بنظر می رسد ( رنگ , شکل , اندازه و احساسات ) حتی می توانید از تصاویر هم برای این کار استفاده  کنید همانطور که می دانید یک تصویر بهتر از هزاران کلمه می باشد .

 هدف این است که شما تصویر ذهنی کاملا شفاف و با جزئیاتی داشته باشید , نمی توانید آرزوهایتان را منتقل کنید اگر آن تصویر  ناقص و یا مبهم باشد , باید در مورد چیزی که می خواهید کاملا شفاف باشید و بدانید که آن چطور بنظر می رسد و چه احساسی از داشتن آن دارید !

 شرح پنداره آینده :

 هدفی که پنداره ای از آن ندارید یک هدف ناقص است , ایجاد پنداره ایجاد سرنوشت در ذهنتان است . اگر بتوانید چیزی را که می خواهید تجسم نمایید تحقق آن سخت نخواهد بود .

مثلا اگر می خواهید تا پایان ماه مبلغ 000, 000, 20 تومان در حساب بانکی تان داشته باشید کافی از تخیلتان بهره بگیرید و آنرا در قسمت پنداره شرح دهید انگار که اتفاق افتاده دقیقا مانند شیوه داستان نویسی که موضوعی را با تمام جزئیات شرح می دهد .

  تجسم کنید که دارید حساب بانکی تان را مرور می کنید و آنرا شرح دهید .

 چه احساسی دارید وقتی آن مبلغ را به خانه می آورید و در اطرافتان پخش می کنید .

 چه چیزهایی را با این مبلغ برای خودتان تهیه می کنید .

با این روش شما ذهنتان را برای داشتن 000, 000, 20 تومان پرورش می دهید .

 اینکار را تا زمانی که پنداره تان به واقعیت بدل شود ادامه دهید برای شروع بد نیست که خواسته های کوچکتری مثل یک وعده غذا ی مفصل یا صرف یک فنجان قهوه با دوستان و امثالهم را داشته باشید تا اثرات حیرت انگیزه آنرا مشاهده و با قانون جاذبه بیشتر آشنا شوید .

 بروی تصاویر ذهنتان کار کنید و از امتیازاتی که به شما می دهند استفاده نمائید با این اراده که همه آنها متعلق به شما هستند ؛ برای لحظه ای نگران نباشید آنها به شما تعلق دارند شما باید باور داشته باشید که ایجاد آنها در ذهن با بدست آوردن آنها برابر است .

 اگر احساس خوبی ندارید این تمرین را تا زمانیکه تمامی احساسات منفی تان سرکوب شوند ادامه دهید انجام این کار تا زمانیکه آرزوهایتان واقعیت خارجی بیابند ضروری است .

اصل این مطلب را در آدرس زیر می توانید بخوانید :
http://optimistism.blogfa.com/post-46.aspx

 

 

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید