به سامانه حسابداري شخصي، آنلاين و رایگان حساب بيست خوش آمديد
کد شامد: 1-1-686358-65-4-4
ثبت نام

 
 
 
هدف از ارائه خدمات سایت حساب بیست چیست؟ ( این صفحه 2788 مرتبه بازدید شده است )

هدف از ارائه سایت حساب بیست چه بوده است

سالها تجربه در بازار و همکاری با موسسات و اشخاص مختلف به همراه حضور در نمایشگاههای مختلف یک نکته را برای روشن نمود و آن اینکه بسیاری از اشخاص نیازمند یک سیستم حسابداری آسان و در دسترس و رایگان هستند که بتوان به آنها در نگهداری حساب و عملکرد زندگی شخصی خودشان کمک کند. مشخصات چنین سیستمی به شرح زیر تعیین شده است:

الف) ساده باشد: خیلی ها علاقه ندارند درگیر بدهکار و بستانکار و حسابداری دوبل و غیره باشند. آنها بیشتر به دنبال ابزاری هستند که به سهولت و سادگی بتوانند درآمدها، هزینه ها، چک ها ، بدهی ها و غیره زندگی روزمره خود را در آن لیست کنند و یک سرجمع کلی از آن هم داشته باشند

ب) رایگان باشد : یک سیستم ساده آنطور که بیشتر استفاده کنندگان نیاز دارند چیزی نیست که یک گروه یا شخص نرم افزار نویس بخواهد برای آن تقاضای هزینه بنماید. البته شاید گرفتن مبلغ مانند هزار یا پنج هزارتومان برای یک سیستم بد نباشد اما موضوع پشتیبانی سبب می شود تا مبلغ بیشتری را مد نظر قرارداد و در این صورت کار مورد توجه مصرف کننده  قرار نخواهد گرفت.

ج) در دسترس باشد: امروزه اینترنت در دسترس اغلب افراد جامعه قرار دارد بویژه با موضوع اینترنت ملی، انتظار میرود تا مشکلات متعارف کنونی نیز مرتفع شده و سرعت نیز بهبود یابد. بنابر این بستری بهتر از اینترنت برای این هدف وجود ندارد.

به این ترتیب پروژه تهیه این سامان شروع گردید و حاصل در گام اول چیزی استه مشاهده میکنید. خوشبختانه بستر اینترنت این مزیت را فراهم میسازد تا روند توسعه و به روز آوری به خوبی و سهولت ادامه پیدا کند و هر روز شاهد بهبود و توسعه سیستم باشیم.

در این راه مشتاقانه پیشنهادات کاربران را در راستای اهداف فوق پذیرا هستیم

 

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

نظر بدهید، سوال کنید و به سوالات جواب بدهید

نام شما
ایمیل
عنوان مطلب
 
متن توضیحات